Mitarbeiter:in Teile Prüfung (m/w/d) Alkatrészvizsgáló munkatárs [Austria]

Feladatok:
  • Roncsolásmentes vizsgálatok elvégzése
  • Automatizált alkatrésztesztek önálló végrehajtása ultrahangos rendszerekkel, valamint kézi alkatrésztesztek végrehajtása ultrahangos kézi tesztkészülékekkel
  • Röntgenvizsgálatok önálló kivitelezése ipari röntgenberendezésekkel
  • Termográfiai berendezéssel teszt végrehajtása
  • A vizsgálati eredmények értékelése minoségük szempontjából és az eredmények naplózása
Elvárások:
  • Muszaki területen szerzett iskolai végzettség (pl. elektrotechnikus, víz-, gáz-, futésszerelo)
  • Csapatszellem, megbízhatóság, és tanulásra való hajlandóság
  • A szükséges képzés házon belül biztosított
  • 3 muszakos munkarend vállalása
  • B1 német nyelvtudás szóban és írásban elofeltétel
Kereset, juttatások:
A munkavállalók bére brutto 2358,88 Euro-tol brutto 2.523,91 Euro-ig kepesitesnek megfelelöen, túlóra és pótlék nélkül. Muszakpótlék a kollektív megállapodás alapján, valamint természetesen 13. és 14. havi bér (Urlaubsgeld, Weihnachtsgeld).
Kedvezményes étkezési lehetoség és étkezde
  • Jövoorientált vállalkozás
  • Változatos és nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai- és személyes továbbképzési lehetoségek
Munkaido: 38,5 óra hetente, több muszakos munkavégzés
Munkavégzés kezdete: azonnal
Munkavégzés helye: Ried im Innkreis

Kérjük, hogy jelentkezését és fényképes önéletrajzát német nyelven megküldeni szíveskedjen. Felvételi követelmény a legalább A1-es szintu német nyelvismeret, amennyiben ez nem teljesül, nem tudunk együttmuködni és sajnos el kell utasítanunk a jelentkezését! Köszönjük megértését!

#ungarjob#
2.358,88 € - 2.523,91 € per Monat

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال